Informacje
Wizyt
Dziś: 40Razem: 411748

Zarezerwuj pobyt

Poprosimy o maila w celu sprawdzenia dostępności miejsca, z podaniem rasy/wielkości pieska.  Skontaktujemy się z Tobą, a jeśli termin jest dostępny, poprosimy o wysłanie ankiety pobytu psa, po zapoznaniu się z naszym regulaminem.

Po jej otrzymaniu wysyłamy maila zwrotnego z potwierdzeniem wstępnej rezerwacji, kosztem pobytu oraz terminem wpłaty i wysokością kaucji rezerwacyjnej. Dane do wpłaty znajdują się na samym dole podstrony Cennik. W przypadku nie otrzymania kaucji w ustalonym terminie, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.

Kaucja wynosi 30% kosztów pobytu i jest wymagana przy rezerwacji pobytów w sezonie wysokim (wakacje, ferie zimowe, święta) Kaucja jest bezzwrotna w razie odwołania rezerwacji – wszystkie informacje wysyłamy w mailu zwrotnym.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wizyta zapoznawcza, na której oceniamy, jak pies odnajdzie się w nowym miejscu, jak dogaduje się z innymi zwierzętami, czy nie przejawia agresji oraz problemów separacyjnych. Wizyta trwa około 1 godzinę.