Informacje
Wizyt
Dziś: 42Razem: 408592

Referencje

O psiej Arkadii pani Patrycji dowiedzieliśmy się od znajomych, którzy bardzo polecali ten właśnie hotelik. Nasza bokserka jest suczką energiczną i absorbującą, a za względu na to, że to pies „z przejściami” źle znosi rozstania z właścicielami. Przed pierwszym pobytem w hoteliku bardzo martwiliśmy się o pieska, jednak okazało się, że Lexie, otoczona świetną opieką pani Patrycji, szybko się oswoiła i bawiła się doskonale.

Lexie była już kilka razy gościem Arkadii, a najdłuższy pobyt trwał dwa tygodnie. Suczka nie boi się zostawać z panią Patrycją i widać, że darzy ją zaufaniem. Kiedy odbieramy sunię z Arkadii jest ona zawsze bardzo radosna, wybiegana i w świetnym nastroju.

Pani Patrycja jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i widać na pierwszy rzut oka, że ma świetny kontakt z psami. Pieski mieszkają w czystych i wygodnych boksach, mogą biegać po ogródku, chodzą na spacery do lasu, są dopieszczone. Także kontakt z panią Patrycją jest wzorowy, a w trakcie pobytu dostajemy smsy, co słychać u pieska, co ma dla nas dużą wartość. Arkadia to miejsce, w którym psy są najważniejsze. Hotel pani Patrycji możemy polecić z czystym sumieniem.

Pozdrawiamy,
Paulina, Andrzej i Lexie


 

Polecamy z czystym sumieniem. Gucio jest podopiecznym Pani Patrycji Staniszek od około 2 lat. Wiemy, że kiedy u niej przebywa, ma zapewnione wszystko to, czego potrzebuje psiak. Gucio zawsze chętnie zostaje u swojej opiekunki, tym bardziej, że często ma tam psie towarzystwo. Warunki są idealne, duży ogród, czysto, zadbane, w zimie ogrzewane, pomieszczenie. Widać, że praca z psami sprawia Pani Patrycji przyjemność i satysfakcję. Polecamy!!!

Właściciele Gucia



Bardzo długo szukaliśmy kogoś, kto mógłby się zająć naszym pieskiem podczas naszej dłuższej nieobecności. Na szczęście przypadkiem udało nam się znaleźć ogłoszenie Psiej Arkadii. Po ciepłej rozmowie telefonicznej z panią Patrycją i osobistej wizycie w Żabieńcu zdecydowaliśmy się oddać tam na dwa tygodnie naszego 8-letniego labradora Draco. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasz piesek nawet nie odczuł naszej nieobecności, tak dobrze się nim zaopiekowano. Dzięki otrzymywanym na bieżąco mailem i sms informacjom mieliśmy wrażenie, że pobyt w Psiej Arkadii to dla Draca radosne wczasy, a nie przykre rozstanie. Draco wrócił z “kolonii” w doskonałym stanie, a na dodatek jest jakby lepiej wychowany) Jeszcze raz dziękujemy. Z pewnością skorzystamy z usług w przyszłości. Polecamy wszystkim Panią Patrycję i Psią Arkadię :)

Pozdrawiamy i dziękujemy.
Agnieszka, Wojtek i Kuba z Draco
tel. 607 290 642



Chciałabym podziękować p. Patrycji Staniszek, która prowadzi hotel Arkadia dla czworonożnych przyjaciół za świetną opiekę nad moim pieskiem 5-cio letnim Jack Russel Terrierem o imieniu Ferdek. Pies mieszkał w domu w towarzystwie kilku innych małych piesków. Miał zapewniony codzienny pobyt i zabawy w ogrodzie a także stałą troskę o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie przez właścicielkę hotelu p. Patrycję.

Gdy odbierałam Ferdusia z hotelu widziałam jaki jest radosny, szczęśliwy i zadowolony z 10-cio dniowego pobytu. Pani Patrycja jest odpowiedzialną, ciepłą, pełną uroku osobistego osobą kochającą zwierzęta. Widząc komfort życia jaki zapewniła właścicielka mojemu pupilowi, już wiem, że jeżeli będę musiała rozstać się z moim pieskiem na jakiś czas, to z pewnością powierzę go opiece pani Patrycji. Polecam hotel ARKADIA wszystkim, którzy potrzebują skorzystać z oferty opieki nad psem, bo wiem już z doświadczenia, że będą w nim miały taką samą opiekę i miłość jak we własnym domu.

Katarzyna Wronowska
tel. 605 690 965



Arkadia - hotel dla psów to wspaniałe miejsce dla naszego 5-letniego boksera. Trafiliśmy tam w 2012 roku. Lucky zakochał się w pani Patrycji od pierwszego wejrzenia. Miejsce cudne - pomieszczenia dla psiaków czyste i zadbane, bardzo dobre warunki do biegania w ogrodzie i w lesie. Lucky, na ogół wybredny co do miejsca spania, w Arkadii od razu biegnie do kojca i merda ogonem. Zawsze powraca do tego miejsca z ogromną chęcią.Lucky jest dla nas niezwykle ważny i kiedy wyjeżdżamy na wakacje, chcemy żeby też miał swoje psie wakacje. Dlatego, mimo że mieszkamy daleko, zawsze oddajemy go pod opiekę pani Patrycji.Hotel Arkadia to nie przechowywalnia, to szczególne miejsce, gdzie możemy liczyć na profesjonalne zaopiekowanie się naszym bokserem.

Gorąco polecamy!
Lucky z Rodziną



Szanowni Państwo

Z czystym sercem polecam hotel dla psów prowadzony w Żabieńcu przez Panią Patrycję Staniszek. Mój pies korzystał w ciągu ostatnich lat z gościnności Pani Patrycji kilkukrotnie. Zdecydowanie nie było problemu z pobytem i jak widzę z zachowania psa, nie jest zestresowany kiedy odwożę go tam kolejny raz.

Pani Patrycja dba o odpowiednie, zgodne z zalecaniami właściciela wyżywienie oraz pomimo posiadania sporego ogrodu, gdzie przebywają psy w czasie dobrej pogody, dodatkowo wyprowadza je kilkukrotnie w ciągu dnia na dłuższe spacery po okolicy.

Pani Patrycja dba także, aby każdy przyjmowany pies posiadał aktualne szczepienia i miał potwierdzenie odrobaczanie, co przekłada się na zdrowie przebywających tam psów.

Adam Kłapszta
adam.klapszta@gmail.com



Ten hotel to świetne miejsce, do którego możemy zawieść naszego zwierzaka. Piękna okolica, duży ogród do dyspozycji zwierząt, ale przede wszystkim troskliwa opieka i zaangażowanie płynące ze strony Pani Patrycji.
Gorąco polecam

Michał



Mam 53 lata. Od roku prowadzę swoją firmę. Wymaga to ode mnie ciągłych wyjazdów do moich klientów. Jeżeli jadę na dłużej zabieram moją Talię - Parson Russell Terrier ze sobą. Ale jeżeli wyjazd jest na 1-2 dni, tzn. że mam dużo spotkań i pies będzie nudził się w hotelu lub w aucie. Próbowałam zapewnić jej indywidualną , podobno profesjonalną opiekę. Skończyło się na jednym razie. Pies był przekazany jednej opiekunce, a odbierałam go od innej. Był skołowany, bo w domu u niej był chomik.

Hotelik na ulicy Leśnej (nazwa zobowiązuje, więc jest i las) znalazłam w Internecie. Poproszona o napisanie referencji przez właścicielkę hotelu, Panią Patrycję, pomyślałam, że najlepszą referencję daje jej Talia. Za każdym razem, gdy skręcam w ulicę Leśną , Talia podskakuje z radości w aucie. Prawdę mówiąc, podskakuje też jak ją odbieram. Gdyby było inaczej, to bym się załamała. Hotel jest prosto urządzony. Wierzę w to, że Właścicielka pójdzie tą drogą. Ma do tego rękę no i serce. Mój pies ma nie tylko opiekę, ale i kontakt z innymi psami. Jest wypuszczany na ogród i tam się bawi.
A towarzystwo innych psów jest dla niej lepsze niż najlepszy opiekun. Jest w psim przedszkolu! Wątpiących proszę o email!

Ewa Wietrzykowska
evatech@evatech.pl



Składam podziękowania za opiekę nad moim psem. Tak dobrej opieki nie miał nigdzie. Wspaniałe warunki, duży ogród, mieszkanie w domu i jak się okazało spał na kanapie. Pani Patrycja jest wspaniała, czuła i rozumiejąca potrzeby mojego pupila. Mój pies labrador ma już 9 lat i zostawiałam go już 3 razy. Był tam bardzo szczęśliwy i nie tęsknił. Polecam tę opiekunkę. Jak się przekonałam, ceny nie są wygórowane, a sama opiekunka jest wspaniałą i ciepłą dziewczyną.

Gorąco polecam!!!
Pozdrawiam N. Winter
tel. 792 175 616



Jako właściciele 16-to miesięcznego labradora z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią Patrycję Staniszek do opieki nad Państwa zwierzęciem. Tryb życia, jaki prowadzimy obfituje w dużą ilość podróży, dlatego Reef w ciągu zaledwie kilku miesięcy pozostawał pod opieką kilkanaście razy. Były to pobyty zarówno krótkie, weekendowe, jak i kilkunastodniowe. Jak do tej pory nie miała miejsca żadna niespodziewana czy niebezpieczna dla naszego psa sytuacja. Nigdy nie odebraliśmy go w złej formie tj. przeziębionego czy po jakimkolwiek urazie, zawsze tryskał radością i dobrym samopoczuciem. Opiekunka to osoba odpowiedzialna i podchodząca do zwierząt z wielka troską, a przy tym widocznym jest fakt, że niezwykle cieszy Ją towarzystwo zwierząt. Pozostawienie psa pod opiekę Pani Patrycji Staniszek daje nam spokój i ogromny komfort, a nasz pies uwielbia wracać do domu Państwa Staniszek.

A. Herbst, J. Zemko



Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm opieki nad moim pieskiem Ramzesem. Stworzone przez Państwo Staniszek warunki dla pieska są bardzo dobre. Polecam wszystkim, którzy chcieliby skorzystać i pozostawić swojego psiaka pod dobrą opieką.

D. Boguś
tel. 608 657 969



Chciałabym  podziękować właścicielce Arkadii za troskliwą i profesjonalną opiekę nad moim pupilem-niesfornym psem Bachusem. Naprawdę to wyjątkowe miejsce, wyróżniające się domową atmosferą i miłością do zwierząt. Bachus nigdzie nie miał tak wspaniałej opieki, a mam raczej nieprzyjemne doświadczenia z hotelami dla psów. Nikomu innemu nie powierzyłabym już mojego ukochanego czworonoga. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim.

Pozdrawiam
Wioletta Rutkowska
wiolettagalan@gmail.com



Chcielibyśmy bardzo zarekomendować Hotel Arkadia. Atmosfera jest przemiła i domowa. Psiaki hasają po ogrodzie, albo chodzą na długie spacery nad jeziorami. Troskliwi opiekunowie wysyłają sms stęsknionym właścicielom. Nasz cocker spaniel Ston merda ogonem na widok hotelu.Polecamy wszytkim, którzy kochają swoich ulubieńców!!!

Rodzina Marelów



Już kilkukrotnie miałem okazję zostawić swojego psa pod opieką Arkadii; za każdym razem odbierałem go w dobrej formie, zadbanego, wybieganego i zadowolonego z pobytu. Jest to dla mnie ważne, ponieważ mój Lucky, duży pies, przebywał wcześniej w podobnych miejscach i nie zawsze miałem pozytywne doświadczenia. Opieka roztaczana przez P. Patrycję uwzględniała potrzeby i przyzwyczajenia Lucky'ego: dużo biegał, spędzał na zewnątrz długie godziny, zjadał pozostawioną karmę. Z czystym sumieniem polecam Arkadię dla Waszych psiaków.

Janusz Krupa
tel. 602 589 901