Informacje
Wizyt
Dziś: 38Razem: 411746

O mnie

Psy to moja największa miłość i pasja. W domu zwierzęta były traktowane z najwyższym szacunkiem, a wszyscy członkowie rodziny są zakręceni na punkcie czworonogów. W naszym domu często można było spotkać psie czy kocie przybłędy, którym wspólnymi siłami szukaliśmy nowych domów, ale także i inne zwierzęta jak ptaki, gady czy gryzonie. Doświadczenie w opiece nad zwierzętami zdobywam więc od najmłodszych lat, od 14 lat prowadząc hodowlę psów zarejestrowaną w ZKwP (FCI). Mieszkały z nami labradory, staficzka, 2 kundelki, a obecnie serca całej rodziny skradły pocieszne Chihuahua, dla których przeprowadziliśmy się na obrzeża Warszawy. Połączenie pasji i pracy było więc dla mnie najlepszym, oczywistym rozwiązaniem.

Państwa psiaki przyjeźdżają do Arkadii już od 10 lat, bardzo często z polecenia, a grono stałych klientów wciąż się powiększa. Arkadia nie była moim "pomysłem na biznes", jest za to moim pomysłem na szczęśliwe i spełnione życie :)

Kursy i szkolenia:

1. Kurs trenerski dla behawiorystów zwierząt - Praktyczne aspekty pracy z psem w szkoleniu, wychowaniu i terapii zachowania. Coape Polska.

2. Pierwsza pomoc dla psów. Psia Edukacja.

3. Behawior psów - pies lękliwy, pies nadpobudliwy. Akademia Edukacyjna.

4. Masaż relaksacyjny dla psów. QLdog Team.

5. Zachowania agresywne, społeczne i komunikacja psów. TalkingDogs

6. Terapia psów z zaburzeniami separacyjnymi. Animal Expert