Informacje
Wizyt
Dziś: 34Razem: 411742

O Arkadii

Hotel dla psów Arkadia to miejsce, które powstało przede wszystkim z miłości do zwierząt. Mój hotel wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pupila, pełną szacunku i czułości opieką nad Państwa czworonogami. Czują się tu one jak u siebie w domu, czego dowodem jest radość i merdanie ogonka, kiedy wracają do mnie po raz kolejny.
Nasz Hotel dla Psów działa już od ponad 10 lat, znajdujemy się niedaleko Piaseczna. W 2022 roku przeprowadziliśmy się do nowej lokalizacji, którą tworzyliśmy z myślą o Państwa podopiecznych od kilku lat. Dla psów oferujemy przestronne pokoje standardowe oraz pokoje premium, a także duży salon który pełni też funckję bawialni dla psów podczas niepogody. Nasze wybiegi dla psów są bezpieczne, pieski mogą się tu swobodnie wybiegać, a na spacery chodzimy po naszej spokojnej, sielskiej okolicy. Opieka dla psa obejmuje nie tylko spacery, karmienie i codzienne zabiegi pielęgnacyjne - dajemy Waszym pupilom dużo miłości i traktujemy je jak swoje kiedy przebywają pod naszą opieką.

Pierwszy pobyt psa w hotelu jest poprzedzony wizytą zapoznawczą. czyli pobytem próbnym który pozwala nam ocenić, jak pies czuje się w Arkadii, czy nie przejawia problemów separacyjnych, czy lubi towarzystwo innych psów. Rezerwację pobytu psa w hotelu potwierdzamy po wizycie zapoznawczej.

Psia Arkadia to hotel dla psów stworzony na wzór najlepszych na świecie psich hoteli, który zapewni Twojemu psu bezpieczny, komfortowy pobyt - zapraszamy!