O Arkadii

Hotel dla psów Arkadia to miejsce, które powstało przede wszystkim z miłości do zwierząt. Mój hotel wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pupila, pełną szacunku i czułości opieką nad Państwa czworonogami. Czują się tu one jak u siebie w domu, czego dowodem jest radość i merdanie ogonka, kiedy wracają do mnie po raz kolejny.

Na gości czekają specjalnie przystosowane pomieszczenia w naszym domu, ogrzewane i kameralnie urządzone, i kilka dostępnych opcji zakwaterowania:

BOKS STANDARD: Dla wszystkich psów, małych i dużych, bardziej i mniej spokojnych

SZKLANY POKOIK: Dla małych i średnich, spokojnych piesków. To kameralne miejsce dla tych milusińskich które chcą spać w ciszy i spokoju, i same też nie będą go zakłócać.

OSOBNY POKÓJ: Pokój o najwyższym standardzie dla wszystkich psów, szczególnie tych które wymagają ciszy i spokoju bez towarzystwa innych zwierząt.

SALON: Tu Twój pies będzie miał zapewnione całodobowe towarzystwo do zabaw - jeśli pupil uwielbia inne psy i nie wdaje się w konflikty, to miejsce idealne dla niego.

Do tego duży ogród do zabaw, lasy, łąki i stawy. Dla urozmaicenia czasu spędzanego u mnie na wakacjach mnóstwo zabawek, piłki, tunele do ćwiczeń, latem basen do kąpieli dla tych lubiących wodę. Psiaki są pod całodobową opieką, a w razie potrzeby nad ich zdrowiem czuwa pobliska całodobowa klinika weterynaryjna.

Plan dnia obejmuje wielogodzinne zabawy na ogrodzie – dostosowane do potrzeb psa, dłuższy spacer po lesie, karmienie wg zaleceń właściciela, podstawową pielęgnację, czyli czesanie i podawanie leków, jeśli jest taka potrzeba. Dodatkowe zabiegi, jak kąpiel czy strzyżenie, są możliwe po wcześniejszym ustaleniu. Jeśli Państwa pies lubi pływać, chętnie zabiorę go nad wodę, gdzie będzie mógł ochłodzić się w upalny dzień.

Od 2012 roku współpracuję z fundacjami na rzecz zwierząt, udostępniając dla tych najbardziej potrzebujących i porzuconych miejsce w hotelu oraz pomagając w poszukiwaniach nowego domu. Zapraszam więc do kontaktu zarówno fundacje, jak i osoby poszukujące przyjaciela na lata.

Znajdujemy się w Piasecznie, jedyne 8 km od granic Warszawy, 20 km od samego centrum Warszawy – łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Służymy również transportem pupila do/z hotelu.